• Посилання скопійовано

Нацбанк роз'яснив деякі питання регулювання грошово-кредитного ринку

Обсяг обов'язкових резервів, який має зберігатися щоденно на початок операційного дня на кореспондентському рахунку банку в Нацбанку, повинен становити не менше ніж 50 % від суми обов'язкових резервів, що сформовані за попередній звітний період

Нацбанк роз'яснив деякі питання регулювання грошово-кредитного ринку

Нацбанк постановою вніс зміни до своєї постанови від 19.09.2013 №371 "Про деякі питання регулювання грошово-кредитного ринку", якими, зокрема, передбачено, що обсяг обов'язкових резервів, який має зберігатися щоденно на початок операційного дня на кореспондентському рахунку банку в Нацбанку, повинен становити не менше ніж 50 % (до цього - не менше ніж 60 %) від суми обов'язкових резервів, що сформовані за попередній звітний період. 

Крім цього, внесено зміни до п. 7 постанови Нацбанку від 19.06.2012 р. №248 "Про деякі питання регулювання грошово-кредитного ринку", якими скасовано обмеження щодо кількості можливих звернень банків до Нацбанку за кредитами овернайт. 

До внесення зазначених змін банки могли звертатися до Нацбанку за кредитом овернайт під забезпечення державними облігаціями України або депозитними сертифікатами Нацбанку не більше 2-х разів протягом тижня, а за кредитом овернайт бланковим - 1 раз на тиждень (Постанова НБУ від 21.02.2014 р. №86).

Автор: «Дебет-Кредит»

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Фінанси і банки/НБУ і банківська система

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «НБУ і банківська система»