• Посилання скопійовано

Незабаром НБУ проведе ІІ етап пом'якшення валютних обмежень

Національний банк України після переходу до керованої гнучкості курсу гривні до долара готується перейти до поступового пом'якшення валютних обмежень. Про це заявив голова НБУ

Незабаром НБУ проведе ІІ етап пом'якшення валютних обмежень

На офіційній сторінці НБУ у Фейсбуці зʼявився пост, в якому йдеться про те, що українські банки мають ресурс, щоб допомагати економіці відновлюватися, допомагати бізнесу не просто підтримувати свою діяльність, а й розвиватися. І це не питання перспективи, а вже сьогоднішній день.

Голова НБУ, Пишний, також зазначив, що наразі НБУ продовжує втілювати перший етап Стратегії пом'якшення валютних обмежень, переходу до більшої гнучкості обмінного курсу та повернення до інфляційного таргетування.

Зокрема, на цьому етапі було передбачено перехід до керованої гнучкості курсу.

«Можу нас усіх привітати – уже шість тижнів ми живемо без фіксованого курсу. Валютний ринок працює, працюють попит і пропозиція, так, за відчутної присутності НБУ, але поступ ринку очевидний», – сказав він.

На думку Пишного, НБУ здійснив перехід до керованої гнучкості курсу відповідально та професійно.

«Зараз НБУ працює над тим, щоб бути готовим реалізувати наступну амбіцію – перейти до другого етапу валютної лібералізації й це те, що точно зробить життя бізнесу легшим», – підкреслив він.

Автор: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Фінанси і банки/НБУ і банківська система

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «НБУ і банківська система»