• Посилання скопійовано

ПриватБанк та Нова пошта безкоштовно доставляють банківські картки у прифронтові міста та села

За інформацією ПриватБанку, найбільше карток з доставкою до прифронтових територій вже замовили клієнти із Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської областей та Донеччини

ПриватБанк та Нова пошта безкоштовно доставляють банківські картки у прифронтові міста та села

На сьогодні майже 50 тисяч клієнтів ПриватБанку, які проживають у прифронтових містах та селах, вже отримали безкоштовно картки банку з доставкою у відділення чи поштомат Нової Пошти.

Як говорить член правління ПриватБанку з питань роздрібного бізнесу Дмитро Мусієнко, запущена у липні минулого року послуга замовлення карток у Приват24 та доставки по всій Україні та за кордон через Нову Пошту дозволяє забезпечити доступним банківським обслуговуванням всіх клієнтів, у тому числі й тих, які нині перебувають у прифронтових регіонах, - там, де немає банківських відділень. 

За словами Дмитра Мусієнка, найбільше карток з доставкою до прифронтових територій вже замовили клієнти із Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської областей та Донеччини. 

Можливість замовлення онлайн та доставки карток курʼєром дозволяє банку зробити ще зручнішим і обслуговування маломобільних клієнтів по всій Україні. Замовити картку можна у Приват24 та додатково вибрати доставку курʼєром у додатку Нової Пошти на адресу проживання чи роботи клієнта (вартість додаткової послуги доставки курʼєром буде вказана у додатку при оформленні). 

Джерело: ПриватБанк

Рубрика: Фінанси і банки/НБУ і банківська система

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «НБУ і банківська система»