• Посилання скопійовано

ПриватБанк безкоштовно доставлятиме картки ще до 5 країн ЄС

Від початку квітня у Приват24 відкрито замовлення карток з доставкою кур’єром Nova Post на будь-яку адресу в Естонії, Латвії, Італії, Словаччині та Угорщини

ПриватБанк безкоштовно доставлятиме картки ще до 5 країн ЄС

ПриватБанк у своєму Телеграм-каналі розповідає, що доставлятиме картки своїм клієнтам ще у 5 країн Європи: Естонію, Латвію, Італію, Словаччину та Угорщину.

ПриватБанк розширює географію послуги міжнародної доставки платіжних карток клієнтам - від початку квітня у Приват24 відкрито замовлення карток з доставкою кур’єром Nova Post на будь-яку адресу в Естонії, Латвії, Італії, Словаччині та Угорщині.

Таким чином, клієнти банку відтепер можуть отримати банківську картку з доставкою Nova Post у 11 країнах Європи: Польщі, Молдові, Литві, Німеччині, Чехії, Румунії, Естонії, Латвії, Італії, Словаччині та Угорщині. До кінця квітня 2024 року доставка карток всім клієнтам, які перевипустили діючу платіжну картку чи відкрили нову цифрову картку через Приват24 та замовили доставку картки, буде безкоштовною.

Замовити нову чи перевипустити діючу картку ПриватБанку дуже просто – оформити заявку за декілька кліків у Приват24 та отримати картку у відділенні або поштоматі Нової пошти в Україні та через кур’єра Nova Post в 11 європейських країнах.

Нагадаємо, що від початку війни ПриватБанк подовжив строк дії всіх платіжних карток, що дозволяє вільно користуватися карткою для оплати товарів та послуг у торговельній мережі та зняття готівки. За необхідності перевипуску картки для активного шопінгу в інтернет-магазинах цифрову картку можна оформити миттєво у Приват24 та отримати платіжну картку через Нову пошту в Україні та за кордоном.

Рубрика: Фінанси і банки/НБУ і банківська система

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «НБУ і банківська система»