• Посилання скопійовано

ПриватБанк та Visa запускають кешбеки за перекази за номером телефону

З початку травня протягом 4-х місяців кожен грошовий переказ від 100 грн за номером телефону у Приват24 на картку Visa дає можливість клієнтам виграти кешбек від 200 до 2000 грн та один з 8 iPhone 15

ПриватБанк та Visa запускають кешбеки за перекази за номером телефону

ПриватБанк запускає нову програму кешбеків для клієнтів, які активно користуються безпечними та зручними переказами коштів за номером телефону. З початку травня протягом 4-х місяців кожен грошовий переказ від 100 грн за номером телефону у Приват24 на картку Visa дає можливість клієнтам виграти кешбек від 200 до 2000 грн та один з 8 iPhone 15. 

Як повідомив член правління з питань роздрібного бізнесу Дмитро Мусієнко, нині понад 4 мільйонів клієнтів ПриватБанку вже підключили послугу, яка дозволяє здійснювати перекази коштів на картки за номером телефону та не передавати дані своєї картки. Робити безпечні перекази за номером телефону можна на картки клієнтів як ПриватБанку, так й інших банків, у тому числі закордонних.

Щоб почати користуватися послугою «Переказ коштів за номером телефону», достатньо в мобільному застосунку Приват24 натиснути на своє фото профілю, обрати розділ «Налаштування» та перейти в меню «Платіжні налаштування», вибрати картку за замовчуванням і натиснути «Встановити».

Щоб переказати гроші за номером телефону у мобільному Приват24, треба перейти до сервісів, натиснути «Переказ на картку» й у вікні, що з’явилося, вибрати одержувача з телефонної книги або ввести його номер телефону замість номера картки. Гроші надійдуть одержувачеві онлайн.

Для участі у програмі кешбеків за перекази за номером телефону з Visa треба зареєструватися в акції. У розіграші кешбеків та Phone 15 бере участь кожен переказ з Visa за номером телефону від 100 грн, здійснений у період дії програми.

Джерело: ПриватБанк

Рубрика: Фінанси і банки/НБУ і банківська система

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «НБУ і банківська система»