• Посилання скопійовано

Клієнти ПриватБанку у прифронтових регіонах отримуватимуть банківські послуги через мобільні банкомати

Як повідомив член правління ПриватБанку з питань роздрібного бізнесу Дмитро Мусієнко, крім видачі готівки, ресайкл-модель банкомата дозволяє отримувати майже всі доступні банківські послуги

Клієнти ПриватБанку у прифронтових регіонах отримуватимуть банківські послуги через мобільні банкомати

У ПриватБанку стартував проєкт унікального в Україні мобільного банкомата, який обслуговуватиме клієнтів там, де немає доступу до банківської інфраструктури, та навіть в умовах відсутності електрики та зв’язку.

Як повідомив член правління ПриватБанку з питань роздрібного бізнесу Дмитро Мусієнко, крім видачі готівки, ресайкл-модель банкомата дозволяє отримувати майже всі доступні банківські послуги – від платежів та переказів до оформлення депозитів, погашення кредитів, страхування тощо. Фахівці банку, що працюватимуть з мобільним банкоматом, завжди допоможуть клієнтам здійснити необхідні послуги.

«Нашим головним пріоритетом є впровадження стратегії безбар’єрності, і новий мобільний банкомат ПриватБанку має усе необхідне для надання банківських послуг там, де не працює жоден інший банк, – насамперед для мешканців прифронтових регіонів, – зазначає Дмитро Мусієнко. – Наші клієнти безпечно та в зручному, наскільки це можливо, форматі зможуть отримувати зарплатню, соціальні виплати, перекази, депозити та інше».

«Мобільний банкомат на базі інкасаторського авто обладнано за сучасними стандартами безпеки клієнтів та співробітників банку, оснащено системами захисту, комфорту та відеоспостереженням, – говорить керівник дирекції операційного обслуговування та адміністративної підтримки ПриватБанку Андрій Козловський. – Головне – це унікальна система незалежного енергопостачання та зв’язку, що дозволяє броньованому мобільному банкомату працювати в автономному режимі майже добу».

ПриватБанк є найбільшим державним банком України та обслуговує понад 18 мільйонів фізичних осіб, понад 870 тисяч корпоративних клієнтів та підприємців. Банк має потужну цифрову екосистему (понад 13 мільйонів осіб користуються Приват24) і розгалужену мережу, що включає понад 1100 відділень, найбільшу мережу 6500 банкоматів та 12 000 терміналів самообслуговування. 

Актуальна інформація про роботу ПриватБанку в умовах воєнного стану та перелік працюючих відділень, банкоматів і терміналів самообслуговування.

Джерело: ПриватБанк

Рубрика: Фінанси і банки/НБУ і банківська система

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «НБУ і банківська система»