• Посилання скопійовано

ПриватБанк попередив про регламентні роботи в ніч на 22 червня

Під час проведення робіт, які триватимуть 22 червня з 00:05 і до 07:00 години ранку банк тимчасово призупинить проведення операцій з картками

ПриватБанк попередив про регламентні роботи в ніч на 22 червня

ПриватБанк у своєму Телеграм-каналі повідомляє, що 22 червня проводить регламентні роботи процесингу: операції з картками будуть на паузі з опівночі до 7 ранку.

У ніч на 22 червня 2024 року ПриватБанк проводить планові регламентні роботи процесингового центру, щоб збільшити потужності та безпеку обробки зростаючих обсягів операцій із платіжними картками.

У період проведення робіт 22 червня з 00:05 і до 07:00 години ранку банк тимчасово призупинить проведення операцій з картками. Аналогічний «тайм-аут» триватиме у роботі банкоматів, терміналів самообслуговування та POS-терміналів банку.

Зазвичай регламентні роботи ми робимо у нічний час, коли більшість клієнтів не проводять операцій. Якщо у період проведення робіт ви плануєте оплати картками - радимо зробити це заздалегідь чи відкласти на кілька годин. Дякуємо за розуміння!

Процесинговий центр ПриватБанку щогодини обробляє у середньому до 3 млн операцій з картками.

Рубрика: Фінанси і банки/НБУ і банківська система

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «НБУ і банківська система»