• Посилання скопійовано

Нацбанк роз'яснив, як правильно заповнювати платіжні доручення для повернення коштів

У реквізиті "Призначення платежу" платіжного доручення банк зобов'язаний зазначити слова "Повернення коштів, що резервувалися"

Нацбанк роз'яснив, як правильно заповнювати платіжні доручення для повернення коштів

Нацбанк нагадав, що банк для повернення коштів, що резервувалися, подає до Нацбанку платіжне доручення, у якому зазначається дата повернення цих коштів на рахунок банку (не раніше наступного робочого дня після дати подання банком платіжного доручення про повернення коштів, що резервувалися), та в реквізиті "Призначення платежу" зазначається: "Повернення коштів, що резервувалися".

Крім цього, Нацбанк зазначив, що банк для повернення коштів, що резервувалися, зобов'язаний подати заяву про повернення коштів, що резервувалися, із зазначенням рахунку банку, на який повертатимуться кошти, дати їх повернення, періоду резервування та суми, яка підлягає поверненню, а також платіжне доручення, у якому має зазначатися дата повернення цих коштів на рахунок банку.

У реквізиті "Призначення платежу" платіжного доручення банк зобов'язаний зазначити слова "Повернення коштів, що резервувалися", а також номер і дату заяви про резервування і день закінчення періоду резервування (Лист НБУ від 30.01.2014 р. №30/11-002/405).

Автор: «Дебет-Кредит»

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Фінанси і банки/Банки

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Банки»