Головна Усі новини Фінанси і банки Банки

Нацбанк продовжив терміни опрацювання звітів аудиторів про результати оцінки якості активів банків

Зміна термінів пов’язана з необхідністю детального аналізу та додаткового опрацювання НБУ даних, отриманих від аудиторів та банків

Національний банк продовжив терміни опрацювання звітів аудиторів про результати оцінки якості активів банків*. Зміна термінів пов’язана з необхідністю детального аналізу та додаткового опрацювання НБУ даних, отриманих від аудиторів та банків.

Змінено:

1) надсилання Нацбанком вимоги про складання банками програм капіталізації, щодо яких регулятор  прийняв рішення про проведення оцінки стійкості із застосуванням:

  • двох етапів оцінки стійкості – до 01 серпня поточного року;
  • трьох етапів оцінки стійкості – до 17 серпня поточного року;

2) подання банками, щодо яких Нацбанк прийняв рішення про проведення оцінювання із застосуванням двох етапів оцінки стійкості, програми капіталізації до 15 вересня поточного року.

Зазначені зміни затверджено постановою Правління НБУ № 76 «Про внесення змін до Положення про здійснення оцінки стійкості банків і банківської системи України» від 10.07.2018 р. Вони набувають чинності з 11 липня 2018 року.

*Звіти аудиторів надавались згідно з Положенням про здійснення оцінки стійкості банків і банківської системи України, затвердженого постановою Правління НБУ від 22.12.2017 р. №141.

***

Читайте також:

Усі новини на тему>>

Джерело
Нацiональний банк України
Рубрика:
Фінанси і банки / Банки
Теги:
Звітність , Банки , Фінанси

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі