Головна Усі новини Праця та соціальний захист Оплата праці

З 1 вересня деяким педагогам буде підвищено посадові оклади

Набрала чинності постанова №695, якою Кабмін підвищує з 1 вересня 2019 року на 10% посадові оклади деяким педагогічним працівникам

Кабмін підвищує з 1 вересня 2019 року на 10% посадові оклади (ставки заробітної плати) педагогічним працівникам, оплата праці яких здійснюється не за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам і яким не підвищили посадові оклади у 2018 році, а саме педагогічним працівникам закладів дошкільної, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти.

Сьогодні, 14 серпня, набрала чинності постанова КМУ від 10.07.2019 р. № 695, якою внесено цю зміну до постанови КМУ від 11.01.2018 р. № 22 “Про підвищення оплати праці педагогічних працівників”.

Встановлено, що реалізація цієї постанови здійснюватиметься у межах затвердженого фонду заробітної плати на відповідний рік без компенсації видатків з державного бюджету місцевим бюджетам.

Автор:
Волос Наталія
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Праця та соціальний захист / Оплата праці
Теги:
Заробітна плата , Трудові відносини

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 6

Новини по темі

Консультації по темі