• Посилання скопійовано

Уряд вніс зміни до порядку обчислення середньої заробітної плати

Як розповів Т. Мельничук, обчислення середньої заробітної плати для виплати компенсації за невикористані відпустки проводитеметься з урахуванням виплат за робочий рік, у якому виникло право на таку відпустку

Уряд вніс зміни до порядку обчислення середньої заробітної плати

1 вересня 2023 року на черговому засіданні Кабмін вніс зміни до Порядку обчислення середньої заробітної плати, затвердженого постановою КМУ від 08.02.1995 №100. Про це повідомив Т. Мельничук.


Зверніть увагу! Поки що текст документа не оприлюднено. Про його появу ми повідомимо додатково та окремо зробимо аналіз змін в нарахуванні компенсації.

 

Але, як розповів Т. Мельничук, змінами передбачено, що обчислення середньої заробітної плати для надання матеріальної (грошової) допомоги проводиться з урахуванням виплат за останні 12 календарних місяців, що передують місяцю надання матеріальної (грошової) допомоги, а обчислення середньої заробітної плати для виплати компенсації за невикористані відпустки проводиться з урахуванням виплат за робочий рік, у якому виникло право на таку відпустку.

Внесено також зміни до Порядку надання державним службовцям матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань у частині можливості надання матеріальної допомоги у розмірі не більше середньомісячної заробітної плати (замість середньомісячної заробітної плати).

UPD_08/09/2023 Текста постанови так й немає, але КМУ затвердив нові зміни. 

Новим рішенням КМУ ще раз змінив Порядок обчислення середньої зарплати для виплати компенсації за невикористані відпустки. Проте цього разу мова йде вже про виплату компенсації за минулі роки до 31 грудня включно. Що відомо на цей час розповідаємо ось тут.

 

Автор: Волос Наталія

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Праця та соціальний захист/Оплата праці

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Оплата праці»