Головна Усі новини Праця та соціальний захист Трудові відносини

Положення про реєстр застрахованих осіб зазнає змін

Оприлюднено проект постанови ПФУ "Про внесення змін до Положення про реєстр застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов'язкового державного соціального страхування"

Пенсійний фонд пропонує викласти у новій редакції  Положення про реєстр застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов'язкового державного соціального страхування, затверджене постановою ПФУ від 18.06.2014 р. №10-1Оприлюднено відповідний проект Постанови ПФУ.

Це Положення відповідно визначає організацію ведення Реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов'язкового державного соціального страхування та порядок надання інформації з Реєстру застрахованих осіб.

Проект нового Положення можна переглянути тут>>

Порівняльна таблиця>>

Пропозиції і зауваження можна направляти до 21.08.2017 р. на електронну адресу  mvs55@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді.

Автор:
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Праця та соціальний захист / Трудові відносини
Теги:
Пенсійний фонд , Реєстрація , Страхування

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?