• Посилання скопійовано

Відтепер 8 травня буде офіційно вихідним і Днем пам'яті та перемоги у Другій світовій війні

29 травня ВРУ ухвалила в цілому президентський законопроєкт №9278. Ним встановлено 8 травня День пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939 – 1945 років. 12 червня Зеленський підписав відповідний Закон, а 14 червня його опубліковано

Відтепер 8 травня буде офіційно вихідним і Днем пам'яті та перемоги у Другій світовій війні

29 травня ВРУ ухвалила за основу та в цілому президентський законопроєкт №9278 "Про День пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939 – 1945 років". За проголосували 317 нардепів.

Законом встановлено День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939 – 1945 років, який відзначатимуть щороку 8 травня. У зв'язку з цим вносяться зміни до статті 73 КЗпП, а також до Закону "Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939 – 1945 років".

12 червня Президент підписав Закон №3107-IX від 29.05.2023. З текстом Закону можна ознайомитися тутЦей закон набере чинності з дня, наступного за днем опублікування.

Закон опубліковано в "Голосі України" 14 червня. Тож його норми діятимуть з 15 червня.

Як зазначено у пояснювальній записці, "у європейських державах ця перемога щороку відзначається 8 травня в день капітуляції нацистської Німеччини – вшануванням пам’яті полеглих у Другій світовій війні. З огляду на зазначене та з метою відновлення історичної правди та справедливості Україна як невід’ємна частина великої європейської родини має відзначати День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939 – 1945 років разом з усією Європою і всім цивілізованим демократичним світом саме 8 травня".

 

Автор: Волос Наталія

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Праця та соціальний захист/Інше

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Інше»