• Посилання скопійовано

Санэпидемслужба может оштрафовать за жару в офисе

За неподобающую температуру в офисе для работодателя предусмотренный штраф от 51 до 425 гривен. Об этом сообщил заместитель главного государственного санитарного врача Киева Юлий Жигалов.

"За последние две недели нашими специалистами по районам было проведено 55 проверок, из них 5 - по обращениям, в основном это работники офисов, которые жаловались на неудовлетворительные условия труда. Но нарушение норм было в одном случае - это по влажности на промышленном предприятии", - сказал он.

По его словам, "если есть нарушение и недостатки не устраняются, то санэпидемслужба налагает штраф от 51 до 425 гривен, если и дальше идет невыполнение, тогда постановлением о временном запрещении работы прекращается работа предприятия, но это крайние случаи".

Выезд санэпидемслужбы для проверки в офис обойдется работодателю в среднем в 150-300 гривен. "Одна точка замера параметров микроклимата стоит 14-20 гривен. Устанавливается несколько точек в помещении на разной высоте. Сумма в среднем на офис - от 150-300 гривен", - сказал Жигалов.

Он считает, что штрафы должны быть увеличены в десятки раз, и сейчас готовится соответствующий проект постановления Кабинета министров, изменения в закон Украины об обеспечении санитарно-эпидемиологического благополучия населения.

Жигалов напомнил, что согласно постановлению правительства 1405 от 13 ноября 2011 года, которое ограничивает количество проверок санитарно-эпидемиологической службы, проверять офисы можно не чаще одного раза в три года.

Рубрика: Право і відповідальність/Контролюючі органи і перевірки

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Контролюючі органи і перевірки»

  • Скільки часу може тривати планова перевірка ДПС?
    Тривалість планових перевірок ДПС не повинна перевищувати 30 р.дн. для великих платників податків, щодо суб’єктів малого підприємництва – 10 р.дн., інших платників податків – 20 р.дн.
    20.11.2024166
  • Що робити у разі арешту рахунку: поради Мінʼюсту
    У разі арешту рахунку передусім потрібно звернутися до банку, щоб дізнатися, у звʼязку з чим накладено арешт. Банк надасть реквізити виконавчого провадження. За цими даними слід вже звʼязатися з виконавчою службою
    20.11.20241 525
  • УВАГА! ДРС затвердила план комплексних перевірок на 2025 рік
    Незважаючи на те, що "воєнний" мораторій на планові перевірки контролюючих органів поки що діє, деяким з них вже дозволено проводити нагляд. Тому ДРС затвердила та оприлюднила наказ щодо комплексних перевірок на 2025 рік. Він налічує 32037 записів
    18.11.20246 9736
  • Мінімізація податкових ризиків: які заходи впроваджуються ДПС?
    ДПС запроваджує нову систему, яка допомагає мінімізувати податкові ризики, поєднуючи проактивні заходи, спрямовані на запобігання можливим податковим порушенням, та реактивні заходи, спрямовані на виправлення ситуації та запобігання її повторенню
    14.11.2024166
  • Ключові заходи ДПС у межах впровадження Нацстратегії доходів до 2030 року
    Ключовими заходами ДПС у межах впровадження Нацстратегії доходів до 2030 року є зміцнення доброчесності та боротьба з корупцією, підвищення рівня дотримання податкового законодавства, автоматизація роботи з боргами, міжнародна співпраця, цифровізація
    14.11.202460