• Посилання скопійовано

Затверджено порядок оформлення податкових перевірок фізосіб

Наказ Мінфіну від 14.03.2013 р. №395

Затверджено порядок оформлення податкових перевірок фізосіб

Минфин утвердил порядок оформления налоговыми органами результатов документальных проверок относительно соблюдения физлицами налогового, валютного и другого законодательства, который вступит в силу в день официального опубликования.

По сравнению с действующим аналогом, утвержденным ГНАУ, есть некоторые изменения.

В частности, изъято правило о составлении акта об отказе плательщика в допуске налоговиков к проведению проверки, о невозможности проведения проверки или об отказе в допуске к обследованию помещений, территорий (кроме жилья граждан), используемых для получения доходов или связанных с содержанием объектов налогообложения.

Есть небольшие изменения относительно содержания акта (справки) документальной проверки. Например, во вступительной части, вместо информации о наличии журнала регистрации проверок налогоплательщика и совершения в нем записи о проведении проверки, предусмотрено отражение информации о предъявлении или направлении плательщику копии приказа о проведении проверки, направления на проведение документальной выездной проверки или письменного уведомления о дате начала и месте проведения документальной невыездной проверки.

Также уточнены особенности принятия налогового уведомления-решения в случае расчета денежного обязательства по результатам проверки, назначенной в соответствии с уголовно-процессуальным законом или законом об оперативно-розыскной деятельности. По новому порядку такое уведомление-решение не принимается до дня вступления в законную силу соответствующего решения суда.

На підставі: ЛІГА:ЗАКОН

Рубрика: Право і відповідальність/Контролюючі органи і перевірки

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Контролюючі органи і перевірки»

  • Скільки часу може тривати планова перевірка ДПС?
    Тривалість планових перевірок ДПС не повинна перевищувати 30 р.дн. для великих платників податків, щодо суб’єктів малого підприємництва – 10 р.дн., інших платників податків – 20 р.дн.
    20.11.2024164
  • Що робити у разі арешту рахунку: поради Мінʼюсту
    У разі арешту рахунку передусім потрібно звернутися до банку, щоб дізнатися, у звʼязку з чим накладено арешт. Банк надасть реквізити виконавчого провадження. За цими даними слід вже звʼязатися з виконавчою службою
    20.11.20241 498
  • УВАГА! ДРС затвердила план комплексних перевірок на 2025 рік
    Незважаючи на те, що "воєнний" мораторій на планові перевірки контролюючих органів поки що діє, деяким з них вже дозволено проводити нагляд. Тому ДРС затвердила та оприлюднила наказ щодо комплексних перевірок на 2025 рік. Він налічує 32037 записів
    18.11.20246 9166
  • Мінімізація податкових ризиків: які заходи впроваджуються ДПС?
    ДПС запроваджує нову систему, яка допомагає мінімізувати податкові ризики, поєднуючи проактивні заходи, спрямовані на запобігання можливим податковим порушенням, та реактивні заходи, спрямовані на виправлення ситуації та запобігання її повторенню
    14.11.2024164
  • Ключові заходи ДПС у межах впровадження Нацстратегії доходів до 2030 року
    Ключовими заходами ДПС у межах впровадження Нацстратегії доходів до 2030 року є зміцнення доброчесності та боротьба з корупцією, підвищення рівня дотримання податкового законодавства, автоматизація роботи з боргами, міжнародна співпраця, цифровізація
    14.11.202460