Головна Усі новини Право і відповідальність Контролюючі органи і перевірки

Мораторій на штрафи при сплаті без оскарження податкових зобов'язань пропонують поновити

У ВРУ зареєстровано законопроект щодо продовження дії мораторію на штрафні (фінансові) санкції, нараховані на суму податкового зобов'язання, яку платник податків сплатив без оскарження податкового повідомлення-рішення

Нагадаємо, що до 31.12.2016 р. платникам податків з обсягом доходів або операцій до 20 млн грн штрафи, нараховані на суму податкового зобов'язання, яке сплачене без оскарження податкового повідомлення-рішення, скасовувалися протягом 10 днів з дня сплати податкового зобов'язання. Більше про це тут і тут.

Колектив нардепів (О. Продан, А. Немировський, А. Шинькович, І. Суслова, Г. Чекіта) пропонують продовжити до 2020 року дію мораторію на штрафні (фінансові) санкції, нараховані на суму податкового зобов’язання, яку платник податків сплатив без оскарження податкового повідомлення-рішення.

Відповідний законопроект №6013 зареєстрований у Верховній Раді 20 лютого 2017 року.

 

Автор:
«Дебет-Кредит»
Джерело
Верховна Рада України
Рубрика:
Право і відповідальність / Контролюючі органи і перевірки
Теги:
Штрафи

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі