• Посилання скопійовано

До кого прийдуть з комплексною перевіркою у 2019 році? Оприлюднено проект плану

Держрегуляторна служба оприлюднила проект Плану здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю) на 2019 рік. За ним у наступному році буде проведено 30 424 перевірки підприємств та підприємців. Проте, у разі виявлення помилкових даних, до 15 листопада у вас є можливість відмовитися від такої перевірки

До кого прийдуть з комплексною перевіркою у 2019 році? Оприлюднено проект плану

ДРСУ повідомляє, що пілотним модулем планування заходів державного нагляду (контролю) та збору інформації для запуску інтегрованої автоматизованої системи державного нагляду (контролю), який знаходиться за адресою https://inspections.gov.ua, сформовано проект плану здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю) на 2019 рік.

Перейти до Комплексного плану>>

 

За проектом плану у наступному році буде проведено 30 424 перевірки підприємств та підприємців (це понад 3000 більше, ніж у плані на 2018 рік). Зокрема, буде перевірено 12 259 підприємств та підприємців. Цю інформацію можна передивитися на сайті «Вкурсі».

 

Проте суб’єкт господарювання має право відмовитися від проведення комплексних планових перевірок!

 

Аби відмовитися слід звернутись з письмовою заявою до Державної регуляторної служби України. Але зробити це потрібно до затвердження  плану здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю) на 2019 рік, яке відбудеться 15.11.2018 р.

Звертаємо увагу: технічна реалізація відмови суб’єкта господарювання від проведення комплексного планового заходу державного нагляду (контролю) можлива виключно до затвердження плану здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю), оскільки чинне законодавство не передбачає можливості внесення змін до затвердженого плану здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю) з причини відмови від проведення комплексного планового заходу державного нагляду (контролю).

При цьому  перевірка суб’єкта господарювання буде проводитись згідно з річними планами органів державного нагляду (контролю).  Тобто, у такому разі перевірка такого госпсуб’єкта у наступному році здійснюватиметься кожним органом нагляду окремо і вже у наступному році (якщо до плану перевірок поточного року не будуть внесені відповідні зміни), згідно з планом перевірок на такий рік.

Якщо у проекті плану виявлено помилки щодо:

  • назви суб’єкта господарювання,
  • коду ЄДРПОУ,
  • адреси,
  • ступеню ризику,
  • тривалості перевірки тощо.

– у такому разі слід звертатися до відповідного органу держнагляду для виправлення помилок.

***

До речі, за інформацією від «Вкурсі», до звичайних планових (а не комплексних) перевірок від різноманітних контролюючих органів на 2019 рік потрапило  121 223 суб’єкти господарювання.

Однак органи державного нагляду можуть вносити зміни до проекту планів перевірок. Остаточні плани-графіки перевірок будуть затверджені до 1 грудня 2018 року.

Автор: Волос Наталія

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Право і відповідальність/Контролюючі органи і перевірки

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Контролюючі органи і перевірки»

  • Скільки часу може тривати планова перевірка ДПС?
    Тривалість планових перевірок ДПС не повинна перевищувати 30 р.дн. для великих платників податків, щодо суб’єктів малого підприємництва – 10 р.дн., інших платників податків – 20 р.дн.
    20.11.2024140
  • Що робити у разі арешту рахунку: поради Мінʼюсту
    У разі арешту рахунку передусім потрібно звернутися до банку, щоб дізнатися, у звʼязку з чим накладено арешт. Банк надасть реквізити виконавчого провадження. За цими даними слід вже звʼязатися з виконавчою службою
    20.11.20241 367
  • УВАГА! ДРС затвердила план комплексних перевірок на 2025 рік
    Незважаючи на те, що "воєнний" мораторій на планові перевірки контролюючих органів поки що діє, деяким з них вже дозволено проводити нагляд. Тому ДРС затвердила та оприлюднила наказ щодо комплексних перевірок на 2025 рік. Він налічує 32037 записів
    18.11.20246 6136
  • Мінімізація податкових ризиків: які заходи впроваджуються ДПС?
    ДПС запроваджує нову систему, яка допомагає мінімізувати податкові ризики, поєднуючи проактивні заходи, спрямовані на запобігання можливим податковим порушенням, та реактивні заходи, спрямовані на виправлення ситуації та запобігання її повторенню
    14.11.2024162
  • Ключові заходи ДПС у межах впровадження Нацстратегії доходів до 2030 року
    Ключовими заходами ДПС у межах впровадження Нацстратегії доходів до 2030 року є зміцнення доброчесності та боротьба з корупцією, підвищення рівня дотримання податкового законодавства, автоматизація роботи з боргами, міжнародна співпраця, цифровізація
    14.11.202459