• Посилання скопійовано

Податкова міліція не може проводити будь-які слідчі дії без рішення суду

Керівник податкової міліції наголосив, що основною метою відкриття кримінального провадження є його спрямування до суду, а не маніпулювання ним для отримання від бізнесу неправомірної вигоди

Податкова міліція не може проводити будь-які слідчі дії без рішення суду

Виконуючий обов'язки глави ДФС, в ході оперативної наради з керівниками структурних підрозділів фіскальної служби, яка відбулась у форматі відеоселектору, прокоментував ситуацію з затриманням керівника Головного управління протидії економічним правопорушенням Державної фіскальної служби України на отриманні хабаря. Зазначено на сайті ДФС.

«Я наголошую на неприпустимості проявів хабарництва в рядах служби. Якщо треба змінити всіх, я готовий змінити всіх!», – зауважив керівник Державної фіскальної служби України Сергій Солодченко.

В ході звернення до керівного складу центрального апарату фіскальної служби та її територіальних органів, він попередив про неможливість контактів з представниками бізнесу поза межами відомства. «Я забороняю всьому особовому складу проводити індивідуальні зустрічі будь з ким поза межами службових кабінетів. Якщо я побачу чи дізнаюсь, у тому числі й через телефонну лінію ПЛІД, що хтось з кимось буде спілкуватись стосовно професійних питань поза межами служби – буду приймати відповідні кадрові рішення», – наголосив Сергій Солодченко.

Він нагадав, що основною метою відкриття кримінального провадження є його спрямування до суду, а не маніпулювання їм з метою отримання неправомірної вигоди.

Серед інших заборон Сергій Солодченко також нагадав про неприпустимість будь яких службових дій, які знаходяться поза межами кримінального процесуального законодавства. А саме, мова йшла про заборону проведення будь-яких слідчих дій без наявності відповідного рішення суду.

«Для того, щоб змінити країну, в першу чергу необхідно починати з себе. І це не просто слова. Це треба робити кожного дня. У вас є діти, у вас є родини. Якщо ви думаєте, що вас ніхто не впіймає – ви дуже помиляєтесь!», – звернувся до підлеглих очільник ДФС.

У підсумку наради Сергій Солодченко нагадав та наполегливо порадив, під особисті зобов’язання, дотримуватись норм антикорупційного законодавства та обмежень працівників ДФС при проведенні слідчих дій та оперативних заходів, доведених до особового складу численними листами, з метою недопущення протиправних дій.

Джерело: Державна фіскальна служба України

Рубрика: Право і відповідальність/Контролюючі органи і перевірки

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Контролюючі органи і перевірки»

  • Скільки часу може тривати планова перевірка ДПС?
    Тривалість планових перевірок ДПС не повинна перевищувати 30 р.дн. для великих платників податків, щодо суб’єктів малого підприємництва – 10 р.дн., інших платників податків – 20 р.дн.
    20.11.2024166
  • Що робити у разі арешту рахунку: поради Мінʼюсту
    У разі арешту рахунку передусім потрібно звернутися до банку, щоб дізнатися, у звʼязку з чим накладено арешт. Банк надасть реквізити виконавчого провадження. За цими даними слід вже звʼязатися з виконавчою службою
    20.11.20241 523
  • УВАГА! ДРС затвердила план комплексних перевірок на 2025 рік
    Незважаючи на те, що "воєнний" мораторій на планові перевірки контролюючих органів поки що діє, деяким з них вже дозволено проводити нагляд. Тому ДРС затвердила та оприлюднила наказ щодо комплексних перевірок на 2025 рік. Він налічує 32037 записів
    18.11.20246 9626
  • Мінімізація податкових ризиків: які заходи впроваджуються ДПС?
    ДПС запроваджує нову систему, яка допомагає мінімізувати податкові ризики, поєднуючи проактивні заходи, спрямовані на запобігання можливим податковим порушенням, та реактивні заходи, спрямовані на виправлення ситуації та запобігання її повторенню
    14.11.2024166
  • Ключові заходи ДПС у межах впровадження Нацстратегії доходів до 2030 року
    Ключовими заходами ДПС у межах впровадження Нацстратегії доходів до 2030 року є зміцнення доброчесності та боротьба з корупцією, підвищення рівня дотримання податкового законодавства, автоматизація роботи з боргами, міжнародна співпраця, цифровізація
    14.11.202460