Головна Усі новини Право і відповідальність Контролюючі органи і перевірки

ДРС створює 7 міжрегіональних відділів з метою оптимізації власної структури

ДРС утворює 7 міжрегіональних відділів – Центральний (м. Київ), Дніпровський (м. Дніпро), Західний (м. Луцьк), Карпатський (м. Івано-Франківськ), Південний (м. Одеса), Поліський (м. Житомир) та Східний (м. Харків), які представлятимуть службу в суміжних областях

Державна регуляторна служба України розповідає, що Кабінет Міністрів України погодився з їх пропозицією щодо утворення міжрегіональних територіальних органів як структурних підрозділів апарату Служби.

Відповідно до розпорядження КМУ від 14.04.2021 р. №317-р буде реорганізовано шляхом об’єднання 25 секторів ДРС в областях України та утворено регіональні відділи.

«Ми утворюємо 7 міжрегіональних відділів – Центральний (м.Київ), Дніпровський (м.Дніпро), Західний (м.Луцьк), Карпатський (м.Івано-Франківськ), Південний (м.Одеса), Поліський (м.Житомир) та Східний (м.Харків), які представлятимуть Службу в суміжних областях», – повідомив Голова ДРС Олексій Кучер.

Необхідність реорганізації територіальних органів ДРС виникла у зв’язку із законодавчими змінами, які відбувалися протягом останніх років та були спрямовані на децентралізацію і зміну адміністративно-територіального устрою.

«Сьогодні у територіальних органах ДРС працюють лише по одному-два фахівці. Об’єднавши їх у відділи по 6-8 осіб, ми прагнемо підвищити ефективність виконання ними основних функцій і завдань, покладених на Службу» – зазначив Олексій Кучер.

Беручи до уваги, що основними функціями територіальних органів ДРС є проведення аналізу проектів та експертизи діючих регуляторних актів місцевих органів влади їх реформування має відповідати змінам сьогодення.

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело
Державна регуляторна служба України
Рубрика:
Право і відповідальність / Контролюючі органи і перевірки
Теги:
Перевірки

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі