• Посилання скопійовано

Нові правила проведення перевірок контролюючих органів: ВРУ рекомендовано прийняти закон

Комітет ВРУ з економрозвитку рекомендує прийняти за основу законопроєкт про основні засади держнагляду. Ним заплановано переорієнтувати систему держнагляду з домінуючої на ризик-орієнтовану

Нові правила проведення перевірок контролюючих органів: ВРУ рекомендовано прийняти закон

На засіданні Комітету з питань економічного розвитку 15 березня 2023 року було розглянуто проєкт Закону України про основні засади державного нагляду (контролю) (реєстр. №5837 від 05.08.2021), метою якого є удосконалення засад державного нагляду (контролю), уніфікації процедури здійснення заходів державного нагляду (контролю), а також виключення неефективних та обтяжливих норм державного контролю, що містить чинний Закон України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності».

Прийняття зазначеного законопроєкту сприятиме удосконаленню законодавства у сфері державного нагляду (контролю), що забезпечить переорієнтацію системи державного нагляду (контролю) з домінуючої на сьогодні карально-репресивної на превентивну і ризик-орієнтовану, створення системи державного нагляду (контролю), що сприяє встановленню сприятливого середовища для провадження господарської діяльності, розвитку малого і середнього підприємництва, залученню інвестицій.

Народні депутати України - члени Комітету з питань економічного розвитку ухвалили рішення рекомендувати Верховній Раді України за результатами розгляду у першому читанні прийняти за основу.

Джерело: Верховна Рада України

Рубрика: Право і відповідальність/Контролюючі органи і перевірки

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Контролюючі органи і перевірки»