• Посилання скопійовано

Безпідставні кримінальні справи проти бізнесу: що кажуть в Офісі Президента?

За словами заступника керівника Офісу Президента, наразі має місце дуже складна та комплексна ситуація, де є проблема як з боку етики і поведінки бізнесу, так і з боку реакції правоохоронних органів

Безпідставні кримінальні справи проти бізнесу: що кажуть в Офісі Президента?

Южаніна у своєму Телеграм-каналі підкреслила, що Офіс Президента фіксує факти безпідставного порушення кримінальних справ проти бізнесу.

Про це розповів заступник керівника Офісу президента України Ростислав Шурма в ефірі телемарафону.

За його словами, це дуже складна та комплексна ситуація, де є проблема як з боку етики і поведінки бізнесу, так і з боку реакції правоохоронних органів.

“Те, що ми робимо зараз безпосередньо, ми по цих десятках випадків в ручному режимі відрегульовуємо ситуацію і закликаємо весь бізнес не мовчати. Якщо є конкретні випадки вимагання хабарів, корупції, тиску – звертайтесь до нас”, – зазначив Шурма.

І додав, що абсолютна більшість бізнесменів, які публічно оголошували, що у них є проблеми з правоохоронцями, не готові до відвертого діалогу.

«Проблема часто є двосторонньою. За діями правоохоронців, на жаль, їм передували якісь порушення законодавства з боку бізнесу. Дії правоохоронців вже є наслідком».

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Право і відповідальність/Контролюючі органи і перевірки

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Контролюючі органи і перевірки»

  • Скільки часу може тривати планова перевірка ДПС?
    Тривалість планових перевірок ДПС не повинна перевищувати 30 р.дн. для великих платників податків, щодо суб’єктів малого підприємництва – 10 р.дн., інших платників податків – 20 р.дн.
    20.11.2024164
  • Що робити у разі арешту рахунку: поради Мінʼюсту
    У разі арешту рахунку передусім потрібно звернутися до банку, щоб дізнатися, у звʼязку з чим накладено арешт. Банк надасть реквізити виконавчого провадження. За цими даними слід вже звʼязатися з виконавчою службою
    20.11.20241 503
  • УВАГА! ДРС затвердила план комплексних перевірок на 2025 рік
    Незважаючи на те, що "воєнний" мораторій на планові перевірки контролюючих органів поки що діє, деяким з них вже дозволено проводити нагляд. Тому ДРС затвердила та оприлюднила наказ щодо комплексних перевірок на 2025 рік. Він налічує 32037 записів
    18.11.20246 9206
  • Мінімізація податкових ризиків: які заходи впроваджуються ДПС?
    ДПС запроваджує нову систему, яка допомагає мінімізувати податкові ризики, поєднуючи проактивні заходи, спрямовані на запобігання можливим податковим порушенням, та реактивні заходи, спрямовані на виправлення ситуації та запобігання її повторенню
    14.11.2024164
  • Ключові заходи ДПС у межах впровадження Нацстратегії доходів до 2030 року
    Ключовими заходами ДПС у межах впровадження Нацстратегії доходів до 2030 року є зміцнення доброчесності та боротьба з корупцією, підвищення рівня дотримання податкового законодавства, автоматизація роботи з боргами, міжнародна співпраця, цифровізація
    14.11.202460