• Посилання скопійовано

ВРУ не встигне прийняти до 1 жовтня закон про скасування мораторію на перевірки ДПС

За словами Железняка, від учора рахується 14 днів на внесення альтернативних законів до законопроєкту №10016. А це вже впливатиме на дату розгляду у залі ВРУ, тож за процедурою нардепи розглядатимуть його тільки у жовтні

ВРУ не встигне прийняти до 1 жовтня закон про скасування мораторію на перевірки ДПС

Ми вказували, що за зареєстрованим законопроєктом №10016 з 1 жовтня 2023 року відновлюється проведення планових та позапланових перевірок ДПС, проведення яких було заборонено до припинення воєнного стану.

 Вже зʼявився текст законопроєкту, аналіз його норм ми навели в аналітичному матеріалі

А сьогодні Железняк вирішив поділитися своїми роздумами щодо можливого строку розгляду законопроєкту №10016. Він зауважив, що від учора рахується 14 днів на внесення альтернативних законів до законопроєкту №10016.

Нардеп підкреслив: "До жовтня (а саме так у тексті) Рада навіть якщо б і хотіла, не могла почати розгляд цього закону. Плюс, навіть коли почне - буде необхідно два читання. А це означає, що і до листопада нереально його прийняти".

Але, звісно, наразі ніхто не знає, за яким порядком розглядатимуть законопроєкт. Про це повідомимо окремо.

Автор: Русанова Ганна

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Право і відповідальність/Контролюючі органи і перевірки

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Контролюючі органи і перевірки»