• Посилання скопійовано

БЕБ обговорило з бізнесом подальші кроки у детінізації нелегального ринку тютюну

Під час заходу правоохоронці та представники тютюнової галузі обговорили актуальні питання боротьби з нелегальним ринком підакцизної продукції та визначили шляхи подальшої співпраці у детінізації ринку

БЕБ обговорило з бізнесом подальші кроки у детінізації нелегального ринку тютюну

Бюро економічної безпеки України розповідає, що до участі в робочій зустрічі долучились керівник підрозділу детективів захисту економіки у сфері обігу підакцизних товарів БЕБ Віктор Лисенко, т.в.о. заступника керівника відділу Департаменту аналізу інформації та управління ризиками БЕБ Євген Дубовий, заступник начальника Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції України Володимир Ценов, а також члени української асоціації виробників тютюнових виробів «Укртютюн».

Під час заходу правоохоронці та представники тютюнової галузі обговорили актуальні питання боротьби з нелегальним ринком підакцизної продукції та визначили шляхи подальшої співпраці у детінізації ринку.  Зокрема, йшлося про законодавчі ініціативи та результати роботи правоохоронців у цьому напрямку.

За словами керівника підрозділу детективів захисту економіки у сфері обігу підакцизних товарів БЕБ Віктора Лисенко, за час роботи міжвідомчої робочої групи правоохоронці вилучили понад 14 млн пачок сигарет. З них понад 8,8 млн було вилучено Бюро економічної безпеки. Крім того, детективи вилучили 380 тисяч електронних сигарет та понад 69 тонн тютюну.

Наприкінці зустрічі представники легальних виробників тютюнових виробів наголосили на важливості конструктивного діалогу між відомствами та асоціацією, а також висловили вдячність правоохоронцям за системну протидію нелегальному ринку тютюну.

Довідково: у вересні 2023 року Прем’єр-міністр України дав доручення щодо активізації протидії незаконному обігу підакцизних товарів, тобто алкогольних напоїв, тютюнових виробів тощо.

На виконання доручення було створено міжвідомчу робочу групу. До її складу увійшли Бюро економічної безпеки, Державна податкова служба, Держмитслужба, Держаудитслужба та інші правоохоронні органи. Координацію роботи групи здійснює БЕБ.

Джерело: Бюро економічної безпеки України

Рубрика: Право і відповідальність/Контролюючі органи і перевірки

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Контролюючі органи і перевірки»

  • Скільки часу може тривати планова перевірка ДПС?
    Тривалість планових перевірок ДПС не повинна перевищувати 30 р.дн. для великих платників податків, щодо суб’єктів малого підприємництва – 10 р.дн., інших платників податків – 20 р.дн.
    20.11.2024141
  • Що робити у разі арешту рахунку: поради Мінʼюсту
    У разі арешту рахунку передусім потрібно звернутися до банку, щоб дізнатися, у звʼязку з чим накладено арешт. Банк надасть реквізити виконавчого провадження. За цими даними слід вже звʼязатися з виконавчою службою
    20.11.20241 373
  • УВАГА! ДРС затвердила план комплексних перевірок на 2025 рік
    Незважаючи на те, що "воєнний" мораторій на планові перевірки контролюючих органів поки що діє, деяким з них вже дозволено проводити нагляд. Тому ДРС затвердила та оприлюднила наказ щодо комплексних перевірок на 2025 рік. Він налічує 32037 записів
    18.11.20246 6196
  • Мінімізація податкових ризиків: які заходи впроваджуються ДПС?
    ДПС запроваджує нову систему, яка допомагає мінімізувати податкові ризики, поєднуючи проактивні заходи, спрямовані на запобігання можливим податковим порушенням, та реактивні заходи, спрямовані на виправлення ситуації та запобігання її повторенню
    14.11.2024162
  • Ключові заходи ДПС у межах впровадження Нацстратегії доходів до 2030 року
    Ключовими заходами ДПС у межах впровадження Нацстратегії доходів до 2030 року є зміцнення доброчесності та боротьба з корупцією, підвищення рівня дотримання податкового законодавства, автоматизація роботи з боргами, міжнародна співпраця, цифровізація
    14.11.202459