• Посилання скопійовано

БЕБ взялося за перевірки торговців технікою щодо ухилення від сплати ними податків

Для розрахунків з клієнтами компанія використовує реквізити підконтрольних фізичних осіб – підприємців, ухиляючись у такий спосіб від сплати податку на прибуток. Для встановлення розміру завданих бюджету збитків призначено низку експертиз

БЕБ взялося за перевірки торговців технікою щодо ухилення від сплати ними податків

Детективи ТУ БЕБ у місті Києві викрили столичне підприємство в ухиленні від сплати податків в особливо великих розмірах. Компанія займається продажем техніки всесвітньо відомих виробників.

Досудовим розслідуванням встановлено, що підприємство з 2022 року через власну мережу магазинів реалізовує телефони, навушники, годинники, комп’ютери та аксесуари до них. Для розрахунків з клієнтами компанія використовує реквізити підконтрольних фізичних осіб - підприємців, ухиляючись у такий спосіб від сплати податку на прибуток. Для встановлення розміру завданих бюджету збитків призначено низку експертиз. 

Детективи БЕБ провели 11 санкціонованих обшуків в офісах, магазинах, складських приміщеннях та за адресами проживання фігурантів кримінального провадження.

У результаті вилучено понад 1000 одиниць техніки без документів щодо її походження та необліковану готівку в різній валюті, що в гривневому еквіваленті становить майже 42 млн грн.

Досудове розслідування за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 212 ККУ, триває. 

Оперативний супровід – детективи Департаменту детективів внутрішньої безпеки та захисту працівників БЕБ. Процесуальне керівництво – прокурори Київської міської прокуратури.

Джерело: Бюро економічної безпеки України

Рубрика: Право і відповідальність/Контролюючі органи і перевірки

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Контролюючі органи і перевірки»

  • Скільки часу може тривати планова перевірка ДПС?
    Тривалість планових перевірок ДПС не повинна перевищувати 30 р.дн. для великих платників податків, щодо суб’єктів малого підприємництва – 10 р.дн., інших платників податків – 20 р.дн.
    20.11.2024139
  • Що робити у разі арешту рахунку: поради Мінʼюсту
    У разі арешту рахунку передусім потрібно звернутися до банку, щоб дізнатися, у звʼязку з чим накладено арешт. Банк надасть реквізити виконавчого провадження. За цими даними слід вже звʼязатися з виконавчою службою
    20.11.20241 338
  • УВАГА! ДРС затвердила план комплексних перевірок на 2025 рік
    Незважаючи на те, що "воєнний" мораторій на планові перевірки контролюючих органів поки що діє, деяким з них вже дозволено проводити нагляд. Тому ДРС затвердила та оприлюднила наказ щодо комплексних перевірок на 2025 рік. Він налічує 32037 записів
    18.11.20246 5746
  • Мінімізація податкових ризиків: які заходи впроваджуються ДПС?
    ДПС запроваджує нову систему, яка допомагає мінімізувати податкові ризики, поєднуючи проактивні заходи, спрямовані на запобігання можливим податковим порушенням, та реактивні заходи, спрямовані на виправлення ситуації та запобігання її повторенню
    14.11.2024162
  • Ключові заходи ДПС у межах впровадження Нацстратегії доходів до 2030 року
    Ключовими заходами ДПС у межах впровадження Нацстратегії доходів до 2030 року є зміцнення доброчесності та боротьба з корупцією, підвищення рівня дотримання податкового законодавства, автоматизація роботи з боргами, міжнародна співпраця, цифровізація
    14.11.202459