ДФС у Дніпропетровській області звертає увагу, що відповідно до ст. 2 Закону «Про визначення розміру збитків, завданих підприємству, установі, організації розкраданням, знищенням (псуванням), недостачею або втратою дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння та валютних цінностей», заборгованість працівників підприємства, установи, організації у разі неповернення у встановлений термін авансу, виданого в іноземній валюті на службове відрядження або господарські потреби, та в інших випадках неповернення іноземної валюти, одержаної у підзвіт, стягується у сумі, еквівалентній потрійній сумі (вартості) зазначених валютних цінностей, перерахованій у валюту України за обмінним курсом НБУ на день погашення заборгованості.
Крім того, відповідно до ч. 1 ст. 164-2 КУпАП за приховування в обліку валютних та інших доходів посадові особи підприємства можуть бути притягнуті до адміністративної відповідальності у вигляді накладення штрафу в розмірі від 8-ми до 15-ти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Аналогічні дії, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за одне з правопорушень, зазначених у ч. 1 ст. 164-2 КУпАП тягнуть за собою накладення штрафу від 10-ти до 20-ти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
***
Читайте також: Чи є порушенням відсутність підпису одержувача у видаткових касових ордерах або видаткових відомостях?