Головна Усі новини Право і відповідальність Відповідальність, санкції і штрафи

Яка доля закону про нові трудові штрафи?

14 січня у картці законопроекту №1233 з'явилася інформація, що за ним вручено та проголосовано редакційне уточнення. Тож тепер спікер ВРУ має його підписати та передати на підпис Президенту. Чекаємо...

Ще 12 грудня 2019 року було прийнято закон щодо суттєвого зменшення трудових штрафів. Про його прийняття ми писали тут, а з новими штрафами за ним можна ознайомитися в нашій порівняльній таблиці.

За текстом законопроекту №1233, він набере чинності з дня, наступного за днем його опублікування.  Та вже більше місяця законопроект мав статус "Закон прийнято".   

14 січня у картці законопроекту №1233 з'явилась інформація, що по ньому вручено і проголосовано редакційне уточнення.

З текстом уточнення можна ознайомитися тут.  Воно має такий зміст: текст, прийнятий в другому читанні та в цілому «Закон України «Про внесення змін до статті 265 Кодексу законів про працю України» замінено на «Закон України «Про внесення змін до Кодексу законів про працю України».

Тож тепер спікер ВРУ Разумков має підписати цей закон і його буде передано на підпис Президенту. Відповідно зовсім скоро нові трудові штрафи почнуть діяти. 

Зауважимо, що наразі на сайті ВРУ немає остаточного варіанту тексту закону. Про це повідомимо окремо. 

Поки що діють "старі" види трудових штрафів. З їхніми розмірами на 2020 рік можна ознайомитися тут

А от правила накладання штрафів з 31 грудня 2019 року змінилися. Зокрема, з цієї дати виконання приписів не звільняє роботодавця від штрафів. Про це ми зазначали тут.

***

Читайте також: Закон про нові трудові штрафи – вже на підписі в Президента! 

Автор:
Русанова Ганна
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Право і відповідальність / Відповідальність, санкції і штрафи
Теги:
Відповідальність , Законопроекти , Штрафи , Трудові відносини

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Коментарі: 1

Новини по темі

Консультації по темі