Головна Усі новини Право і відповідальність Відповідальність, санкції і штрафи

Нацбанк оновив Положення про порядок накладення адмінштрафів

Уточнено порядок накладення штрафів, передбачених ч. 5, 6 ст. 156-1 КУпАП (за порушення, вчинені учасниками ринків фінансових послуг, якщо державне регулювання ринку таких послуг здійснюється НБУ)

Нагадаємо, що з 19 січня 2020 року запрацював Закон від 20.09.2019 р. №122-IX "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту прав споживачів фінансових послуг". Завдяки йому Нацбанк отримав повноваження зі захисту прав споживачів. Про це ми писали тут.

З метою приведення норм КУпАП у відповідність до цих змін, а також у зв'язку зі структурними змінами в НБУ регулятор постановою від 06.02.2020 р. №15  вніс зміни до Положення про порядок накладення адміністративних штрафів.

Зокрема, уточнено порядок накладення штрафів, передбачених ч. 5, 6 ст. 156-1 КУпАП (за порушення, вчинені учасниками ринків фінансових послуг, якщо державне регулювання ринку таких послуг здійснюється Національним банком України).

Постанова №15 набрала чинності 12 лютого 2020 року.

Автор:
Волос Наталія
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Право і відповідальність / Відповідальність, санкції і штрафи
Теги:
Відповідальність , Штрафи , Фінанси , Адміністративні правопорушення

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі