• Посилання скопійовано

ВРУ рекомендують збільшити штраф за найм іноземців без дозволу на роботу

Комітет ВРУ з питань правоохоронної діяльності рекомендує схвалити у другому читанні та в цілому законопроєкт №4411 про збільшення штрафу для компаній, які наймають іноземців без оформлення дозволу на роботу

ВРУ рекомендують збільшити штраф за найм іноземців без дозволу на роботу

Комітет на своєму засіданні розглянув проєкт Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо вдосконалення законодавства у сфері міграції (реєстр. №4411). 

Законопроєкт передбачає доповнення Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі - КУпАП) новою статтею 185-14, яка передбачатиме встановлення адміністративної відповідальності за вчинення злісної непокори законному розпорядженню чи вимозі працівника ДМС під час виконання ним службових обов'язків, пов’язаних із запобіганням та протидією нелегальній (незаконній) міграції, іншим порушенням міграційного законодавства; удосконалення диспозиції статей 203-206 КУпАП, якими встановлено адміністративну відповідальність іноземних громадян та українських громадян - фізичних і посадових осіб за порушення законодавства про правовий статус іноземців та осіб без громадянства, та посилити штрафні санкції за низку порушень міграційного законодавства; внесення змін до статей 221, 255 КУпАП з метою врегулювання питання притягнення до адміністративної відповідальності осіб, які, перетинаючи державний кордон, демонструють георгіївські (гвардійські стрічки), що заборонено законом.

Члени Комітету прийняли рішення рекомендувати Верховній Раді за наслідками розгляду прийняти в другому читанні та в цілому як Закон.

Джерело: Верховна Рада України

Рубрика: Право і відповідальність/Відповідальність, санкції і штрафи

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Відповідальність, санкції і штрафи»