Главная Все новости Учет и отчетность Автоматизация

Внедрена дополнительная новая версия АРІ ЕГР

ГП «НАІС» ввело дополнительную новую версию прикладного программного интерфейса ЕГР. В частности, в нем появился блок относительно перечня конечных бенефициаров

ДП «НАІС» впровадило додаткову нову версію прикладного програмного інтерфейсу ЄДР (АРІ ЄДР), який  забезпечує отримання більш розширеного переліку інформації, зокрема:

  • додано новий блок - перелік кінцевих бенефіціарних власників;
  • додано нові окремі атрибути щодо діяльності на підставі власного установчого документу, чи на підставі модельного статуту:
  • найменування юридичної особи іноземною мовою;
  • тип організаційно-правової форми юридичної особи;
  • посада осіб, які обираються (призначаються) до органу управління юридичної особи, уповноважених представляти юридичну особу у правовідносинах з третіми особами, або осіб, які мають право вчиняти дії від імені юридичної особи без довіреності, у тому числі підписувати договори та дані про наявність обмежень щодо представництва.

Щодо відокремленого підрозділу юридичної особи:

  • дані про керівника відокремленого підрозділу;
  • перелік видів економічної діяльності відокремленого підрозділу;
  • дата запису про створення відокремленого підрозділу;
  • інформація для здійснення зв'язку з відокремленим підрозділом.

Оновлений опис доступний на сайті Підприємства за посиланням.

 

Від редакції: поки так й не затверджено структури власності. Про проект ми писали тут та тут. Тому поки підприємства ще не зобов'язані подавати інформацію про кінцевих бенефіціарів до ЄДР.

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело
ГП "Национальные информационные системы"
Рубрика:
Учет и отчетность / Автоматизация
Теги:
Уставный капитал , Электронный документ

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме