Главная Все новости Учет и отчетность Отчетность

Как посылать декларации по почте по новым правилам

С 28 мая 2019 года такие отправления следует проводить на основании общих правил предоставления почтовой связи

ДФС у Вінницькій області розповідає, що Кабінет Міністрів України своєю постановою від 22.05.2019 р. №419 скасував окремий порядок оформлення поштових відправлень з вкладенням матеріалів звітності, розрахункових документів і декларацій.

Нагадаємо, що до цього часу діяла постанова Кабміну від 28.07.1997 р. №799, яка передбачала окремий Порядок поштового відправлення податкових декларацій.

Відтак, починаючи з 28 травня 2019 року такі відправлення слід проводити на підставі загальних Правил надання поштового зв'язку.

Натомість звертаємо увагу: якщо платник податків вирішив відправити декларацію до фіскальної служби поштою, то таке відправлення потрібно зробити не пізніше ніж за 5 днів до закінчення граничного терміну подання такої декларації (п. 49.3 ПКУ).

Від редакції: за п. 18 Загальних правил надання послуг поштового зв'язку, затверджених від постановою від 05.03.2009 р. №270, матеріали звітності, документи і декларації платників податків пересилаються в межах України в листах, бандеролях, посилках з оголошеною цінністю.

***

Читайте також: Порядок оформлення поштового відправлення податкових декларацій скасовано

Джерело
ДФС у Вінницькій області
Рубрика:
Учет и отчетность / Отчетность
Теги:
Декларация , ГФСУ

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме

Встигніть придбати
Податковий кодекс-2020!
закрити +