Главная Все новости Учет и отчетность Отчетность

Малые предприятия вместе с декларацией по прибыли за III квартал должны подавать обновленную финотчетность

С целью надлежащего декларирования налога на прибыль за III квартал 2019 года предприятия должны подавать вместе декларацией актуальные (обновленные) формы финансовой отчетности. Об этом сообщили одесские налоговики

ДПС в Одеській області повідомляє, що 23.07.2019 набрав чинності наказ Мінфіну від 31.05.2019 р. №226 «Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства фінансів України з бухгалтерського обліку» (далі – наказ №226).

Так, наказом №226 внесені зміни до деяких нормативно-правових актів Міністерства фінансів України з бухгалтерського обліку, зокрема форму фінансової звітності №1-м «Баланс» доповнено новими показниками:

  • Нематеріальні активи – 1000;
  • Первісна вартість – 1001;
  • Накопичена амортизація – 1002.

Відповідно п. 46.2 ПКУ платник податку на прибуток подає разом з відповідною податковою декларацією квартальну або річну фінансову звітність у порядку, передбаченому для подання податкової декларації з урахуванням вимог ст. 137 ПКУ. При цьому фінансова звітність є додатком до податкової декларації з податку на прибуток та її невід’ємною частиною.

Враховуючи викладене, з метою належного декларування податку на прибуток за три квартали 2019 року підприємства подають декларацію та актуальні (оновлені) форми фінансової звітності.

Останній день подання податкової декларації з податку на прибуток підприємств за три квартали цього року 11 листопада 2019 року.

 

Від редакції: Оскільки фінзвітність є невід'ємною частиною декларації з прибутку, то її подання не за встановленою формою призведе до визнання декларації податківцями як неподаної. За це чекатиме штраф у розмірі 170 грн. А за повторне порушення чекатиме штраф у сумі 1020 грн. На це вказували податківці ось тут

***

Читайте також:

Джерело
ГНС в Одесской области
Рубрика:
Учет и отчетность / Отчетность
Теги:
Налог на прибыль , Финансовая отчетность , Декларация

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 25

Новости по теме

Консультации по теме