Главная Все новости Учет и отчетность Отчетность

Не пропустите! 11 мая - предельный срок подачи налоговой отчетности за I квартал 2021 года

11 мая (это вторник и первый рабочий день после майских праздников) является предельным сроком подачи налоговой отчетности за I квартал 2021 года, а также алкогольно-табачной отчетности за апрель 2021 года

Нагадуємо, що 11 травня* закінчується строк подання до податкової служби за І квартал 2021 року:

Крім того, 11 травня є також граничним терміном поданнязвітності щодо виробництва й обігу спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів (форми №1-РС, №2-РС, №3-РС, №1-ОА, №1-ОТ) за квітень 2021 року.

Нагадуємо, що до кінця червня діє карантин. Тому фінансових штрафів за несвоєчасне звітування та несплату податків - не буде. Але це правило не поширюється на ПДВ, рентну плату та акциз. До того ж діють й адмінштрафи за ці порушення. 

___________

*Відповідно до ст. 73 КЗпП, 9 травня (День Перемоги) в Україні є святковим днем. Цього року він припадає на неділю. Згідно зі ст. 67 КЗпП, якщо святковий або неробочий день співпадає з вихідним днем, то вихідний день переноситься на наступний після святкового або неробочого. Тому за графіком п’ятиденного робочого тижня з вихідними днями у суботу та неділю вихідний день у неділю 9 травня переноситься на понеділок 10 травня.

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Автор:
Волос Наталия
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Учет и отчетность / Отчетность
Теги:
Бланки , Отчетность , Налоговая отчетность , Декларация , единая отчетность

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 12

Новости по теме

Консультации по теме