Главная Все новости «Дебет-Кредит» Новости портала

РРО/ПРРО: очередной откат времени. Новые штрафы с 1 января 2021 года

Об этих и других темах говорим в эфире 10 декабря!

10 грудня синоптики обіцяють похолодання, а компанія 7еminar.cоm – гарячий ефір ВЕЛИКОГО БУХГАЛТЕРСЬКОГО ONLINE-СЕМІНАРУ!

ПРРО/РРО: За що та як будуть штрафувати з 1 січня 2021 року. А якщо це минуле порушення? Чи є різниця між електронним та паперовим Z-звітом та який обрати? Отримайте відповіді на найгостріші питання, фахові поради експертів та знання, які допоможуть вберегти вашу компанію від штрафів!

  • Аномально велика кількість зіркових лекторів: Т. Мойсеєнко, М. Кавин, О. Смирнов, Т. Алієв, В. Величко, І. Губіна, С. Дробоття;
  • Найгостріші питання: ФОП-звітність за 2020 рік, нова об'єднана звітність ЄСВ та ПДФО,  перевірки ДПС/Держпраці з 1 січня та ще більше тем тут;
  • Багато потоковий формат;
  • Доступ до запису online-семінару в будь-який час (запис отримаєте 11 грудня).

Бронюйте участь за найнижчими цінами вже зараз та підготуйтесь до періоду річної звітності сповна!

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
«Дебет-Кредит» / Новости портала
Теги:
Вебинар

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 0

Новости по теме

Вам потрібен новий ПКУ?

Тисніть на кнопку >>

Закрыть +