Главная Все новости Труд и социальная защита ЕСВ, социальная защита

Установлены размеры компенсации санаторных путевок «чернобыльцам» на 2019 год

Правительство на очередном заседании 16 января установило размеры компенсации санаторных путевок «чернобыльцам» на 2019 год

Кабмін постановою від 16.01.2019 р. № 22 визначив розмір грошової допомоги особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам і закладам оздоровлення та відпочинку у 2019 році.

Згідно з прийнятим рішенням розміри такої допомоги для компенсації становлять за лікування або оздоровлення чи відпочинок:

  • осіб, віднесених до категорії 1, — 7 300 гривень;
  • осіб, віднесених до категорії 1, із захворюваннями нервової системи (з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку) — 22 200 гривень;
  • дітей, яким установлено інвалідність, пов’язану з Чорнобильською катастрофою, та одного з батьків або особи, яка їх замінює,  — 14 500 гривень.

Постановою забезпечено права громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на санаторно-курортне лікування.

Рішенням, яке прийняте на виконання Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”, надано можливість громадянам самостійно вибирати заклади для санаторно-курортного лікування.

Ця постанова набере чинності з дня її опублікування і застосовується з 1 січня 2019 року.

Джерело
Правительственный портал
Рубрика:
Труд и социальная защита / ЕСВ, социальная защита
Теги:
Отпуска , Чернобыльцы , Медицина

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 15

Новости по теме

Консультации по теме