Главная Все новости Труд и социальная защита ЕСВ, социальная защита

С 8 июля – новые счета для ФСС и центров занятости (пока что есть только для некоторых областей и отделений)

Госказначейство обеспечило открытие счетов 3717 для управлений и отделений ФСС, региональных и базовых центров занятости. Они вводятся в действие с 8 июля 2019 года

На виконання постанови КМУ від 19.06.2019 року №520, Казначейство України забезпечило відкриття рахунків 3717 для управлінь та відділень виконавчої дирекції Фонду соціального страхування, регіональних та базових центрів зайнятості  на балансі центрального апарату Казначейства (для зарахування коштів фондів – код банку 899998, банк отримувача Казначейство України (ЕАП); для проведення витрат – код банку 820172, банк отримувача Казначейство України) які вводяться в дію з 8 липня 2019 року.

Звертаємо увагу платників та фондів, що з метою належного і своєчасного зарахування коштів фондів та мінімізації нез’ясованих  надходжень Казначейство України просить, починаючи з 8 липня 2019 року  забезпечити спрямування коштів фондів виключно на рахунки 3717, відкриті на балансі Казначейства.

При цьому наголошуємо, що кошти сплачені платниками/фондами на старі рахунки, не будуть зараховуватись, а повертатимуться платникам/фондам, як нез’ясовані надходження.

***

Увага! Станом на 26 липня оприлюднено рахунки тільки ФСС у Донецькій області, ФСС у Івано-Франківській областіФСС у Закарпатській області та ФСС у Чернівецькій області. Також інформацію розмістили окремі відділення ФСС окремих областей, та також Правобережне відділення ФСС м. Києва:

Щодо інших областей інформації про нові рахунки ані на сайті ФСС, ані на сайті Держказначейства, наразі не має. Про це повідомимо додатково. 

 

 ***

Зазначимо, що на початку червня 2019 року Правобережне відділення ФСС наголошувало, що  небюджетні рахунки балансової групи 3711, 3712 розпорядників та одержувачів бюджетних коштів із 03.06.2019 р. переведені на централізовану модель казначейського обслуговування. Тому бюджетні установи мали повідомити про оновлені реквізити рахунків Фонд соцстраху.

Джерело
Государственная казначейская служба Украины
Рубрика:
Труд и социальная защита / ЕСВ, социальная защита
Теги:
Фонд соцстраха

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Комментарии: 10

Новости по теме

Консультации по теме