Главная Все новости Труд и социальная защита ЕСВ, социальная защита

19 июля – последний день для уплаты ЕСВ за ІІ квартал 2019 года ФЛП по новым счетам

ФЛП должны уплачивать ЕСВ за каждый квартал до 20 числа следующего месяца

ДФС у Львівській області нагадує, що адміністрування єдиного соціального внеску (далі – ЄСВ) регламентується спеціальним Законом України від 08.07.2010 р. №2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (зі змінами та доповненнями), яким визначено, що платники ЄСВ зобов’язані своєчасно та в повному обсязі нараховувати, обчислювати і сплачувати ЄСВ.

Заповнення та подання звітності з ЄСВ регламентується Порядком формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого ЄСВ, який затверджений наказом Мінфіну від 14.04.2015 р. №435 (далі – Порядок №435).

Звертаємо увагу, що

п’ятниця, 19 липня 2019:

останній день сплати ЄСВ фізичними особами – підприємцями, в тому числі тими, які обрали спрощену систему оподаткування та особами, які провадять незалежну професійну діяльність і членами фермерського господарства за IІ квартал;

понеділок, 22 липня 2019:

останній день подання звіту про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, надбавки, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (форма №Д4 (місячна)) роботодавцями за червень.

 

Від редакцїі: Свого часу чернівецькі податківці вже роз'яснювали, які числа будуть граничними строками для сплати ЄСВ за квартали 2019 року. Зокрема, фізособи-підприємці мають сплачувати поквартально за 2019 рік – не пізніше 19 квітня, 19 липня, 18 жовтня та 17 січня 2020 року відповідно.

Нагадуємо що мінімальний страховий внесок з ЄСВ за місяць у 2019 році складає 918,06 грн., тобто квартальний платіж має бути не менше 2754,18 грн.

І ще не забувайте, що з 2 травня 2019 року вже діють нові рахунки для сплати ЄСВ. Їх можна знайти за посиланням. Саме на них потрібно перераховувати кошти за ІІ квартал 2019 року. Символ, який є складовою рахунку, для ФОПів та самозайнятих осіб, – 204. Про це дивиться тут.

Як заповнювати платіжне доручення для сплати ЄСВ, дивиться тут.

Джерело
ДФС у Львівській області
Рубрика:
Труд и социальная защита / ЕСВ, социальная защита
Теги:
Единый социальный взнос , Предприниматели

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме