• Посилання скопійовано

В Україні призупинили реєстрацію нової податкової служби

Процедуру реєстрації нової Державної податкової служби України тимчасово припинено у зв'язку з тим, що ДФС зараз не перебуває у стані ліквідації

В Україні призупинили реєстрацію нової податкової служби

Процедуру реєстрації нової Державної податкової служби України (ДПС) тимчасово припинено у зв'язку з тим, що теперішня Державна фіскальна служба, правонаступником якої буде ДПС, зараз не перебуває у стані ліквідації, - повідомляє УНІАН.

Згідно з наявною в розпорядженні УНІАН скан-копії документа про призупинення реєстрації нової служби, 11 травня державний реєстратор відділу з питань державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації Віталій Желінський прийняв рішення призупинити розгляд документів для проведення реєстрації Державної податкової служби України (ДПС). Оскільки Державна фіскальна служба, правонаступником якої буде ДПС, «зараз не знаходиться в стані припинення діяльності у зв'язку з реорганізацією шляхом розділення».

Як повідомив у коментарі УНІАН новообраний голова Державної податкової служби Сергій Верланов, призупинення реєстрації нового відомства є суто технічним, а юристи зараз вивчають зауваження державного реєстратора.

Згідно з документом, реєстратор встановив невідповідність відомостей, зазначених у поданих документах для реєстрації ДПС, з відомостями з Єдиного держреєстру, згідно з яким ДФС не перебуває в стадії реорганізації шляхом її розділення на податкову і митницю.

При цьому наголошується, що у разі подання документів, необхідних для усунення підстав для призупинення реєстрації протягом встановленого терміну, їх розгляд відновиться.

У свою чергу, Верланов заявив, що норми закону будуть дотримані, а процедуру буде відновлено найближчим часом.

«Ми продовжимо перезавантаження податкової служби та зробимо все, щоб створити прозору та функціональну структуру європейського зразка», - наголосив новопризначений голова податкової служби.

***

Читайте також:

Джерело: УНІАН

Рубрика: Право і відповідальність/Контролюючі органи і перевірки

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Контролюючі органи і перевірки»

  • Скільки часу може тривати планова перевірка ДПС?
    Тривалість планових перевірок ДПС не повинна перевищувати 30 р.дн. для великих платників податків, щодо суб’єктів малого підприємництва – 10 р.дн., інших платників податків – 20 р.дн.
    20.11.2024164
  • Що робити у разі арешту рахунку: поради Мінʼюсту
    У разі арешту рахунку передусім потрібно звернутися до банку, щоб дізнатися, у звʼязку з чим накладено арешт. Банк надасть реквізити виконавчого провадження. За цими даними слід вже звʼязатися з виконавчою службою
    20.11.20241 497
  • УВАГА! ДРС затвердила план комплексних перевірок на 2025 рік
    Незважаючи на те, що "воєнний" мораторій на планові перевірки контролюючих органів поки що діє, деяким з них вже дозволено проводити нагляд. Тому ДРС затвердила та оприлюднила наказ щодо комплексних перевірок на 2025 рік. Він налічує 32037 записів
    18.11.20246 9126
  • Мінімізація податкових ризиків: які заходи впроваджуються ДПС?
    ДПС запроваджує нову систему, яка допомагає мінімізувати податкові ризики, поєднуючи проактивні заходи, спрямовані на запобігання можливим податковим порушенням, та реактивні заходи, спрямовані на виправлення ситуації та запобігання її повторенню
    14.11.2024164
  • Ключові заходи ДПС у межах впровадження Нацстратегії доходів до 2030 року
    Ключовими заходами ДПС у межах впровадження Нацстратегії доходів до 2030 року є зміцнення доброчесності та боротьба з корупцією, підвищення рівня дотримання податкового законодавства, автоматизація роботи з боргами, міжнародна співпраця, цифровізація
    14.11.202460