Главная Все новости Право и ответственность Контролирующие органы и проверки

Количество плановых проверок ГНС в 2020 году будет на 20% меньше, – Верланов

Налоговики планируют к 2020 году сократить количество плановых проверок бизнеса на 20% по сравнению с текущим годом и повысить их качество

Як розповідає УНІАН,  за словами голови Податкової служби Сергія Верланова, планових перевірок буде менше, а їх якість вище.

«Кількість планових перевірок буде на 20% менша, ніж цього року», – сказав Верланов.

За його словами, кількість перевірок скоротиться за рахунок впровадження ризик-орієнтованого підходу.

Відповідаючи на питання про найбільш ризикові галузі, він зазначив, що служба зараз аналізує це питання і результати аналізу будуть видні в плані перевірок.

Також Верланов повідомив, що більшість позапланових перевірок буде стосуватися відшкодування ПДВ, оскільки це пряма вимога законодавства.

«Але базово ми скорочуємо кількість перевірок і покращуємо їх якість», – резюмував голова податкової служби.

Нагадуємо, Державна податкова служба України у серпні-жовтні 2019 року здійснила 2,7 тис. позапланових перевірок бізнесу, що на 28,9% менше, ніж за аналогічний період минулого року, коли було проведено 3,8 тис. перевірок.

 

Від редакції: Поки що податківці його не оприлюднили (навіть проект). Про його появу повідомимо додатково.

Щодо податкових перевірок, то план-графік їх проведення на 2020 рік має бути оприлюднений до 25 грудня року, що передує року, в якому проводитимуться такі документальні планові перевірки. Тож, наразі чекаємо.

***

Читайте також: Коли ДПС оприлюднює план-графік своїх перевірок на наступний рік?

Джерело
УНИАН
Рубрика:
Право и ответственность / Контролирующие органы и проверки
Теги:
Проверки , ГНСУ

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме