Главная Все новости Право и ответственность Контролирующие органы и проверки

Формы предупреждений и постановлений по трудовым штрафам подкорректируют

Минэкономики подкорректирует некоторые свои приказы в связи с вступлением в силу с 27 апреля Закона №1320

27 квітня 2021 року набере чинності Закон №1320, яким реалізована чергова спроба позбавити бізнес від надмірного тиску контролюючих органів. Ключовими змінами у питанні трудових перевірок є деякі обмеження повноважень Держпраці та органів місцевого самоврядування при проведенні перевірок щодо додержання законодавства про працю та зайнятість населення. Це питання докладно розглянув наш юрист у коментарі до Закону.

У зв'язку зі змінами до ст. 34 Закону "Про місцеве самоврядування в Україні", якими змінено повноваження органів місцевого самоврядування щодо здійснення ними контролю за додержанням законодавства про працю, виникла необхідність приведення актів Мінекономіки у відповідність до зазначених змін.

Для цього розроблено та оприлюднено на сайті СПО об’єднань профспілок проєкт наказу Мінекономіки про внесення змін до деяких наказів з метою виключення норм, що стосуються контролю за додержанням законодавства про працю органами місцевого самоврядування. А саме вносяться зміни до:

Також буде скасовано наказ Мінекономіки від 11.11.2020 р. №2304 "Про затвердження форми картки обліку даних інспектора праці"

У разі затвердження цей наказ набере чинності з дня його офіційного опублікування.

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Автор:
Волос Наталия
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Право и ответственность / Контролирующие органы и проверки
Теги:
Проверки , Штрафы , Трудовые отношения

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме