Главная Все новости Госрегулирование Законы и подзаконные акты

До 11 июля 2022 года можно подавать информацию о бенефициарах без штрафов: опубликован закон

8 октября Зеленский подписал, а 9 октября опубликован закон о продлении сроков информирования о бенефициарах. Этот закон начнет действовать с 10 октября

8 жовтня Президент підписав Закон №1805-ІХ «Про внесення зміни до Закону України "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення". Про це йдеться у карточці законопроєкту №5807.  

Закон набирає чинності 10 жовтня 2021 року (з дня, наступного за днем офіційного опублікування в «Голосі України» від 09.10.2021 р. №193). 

З текстом Закону можна ознайомитися тут. 

Нагадуємо, що граничним терміном подання документів щодо бенефіціарів мало бути 10 жовтня. Проте ще 6 жовтня Мін'юст висловився, що штрафів у жовтні-листопаді за несвоєчасне інформування не буде.

І ось 8 жовтня народні депутати ВРУ прийняли у І читанні та в цілому законопроєкт №5807. Про це ми писали тут.

За висновком Комітету ВРУ від 6 жовтня, законопроєкт має нову редакцію. Вона містить в собі тільки одну норму щодо перенесення граничного строку подання інформації про бенефіціарів на 11 липня 2022 року. Тобто винятків для окремих підприємств, які містилися в первинній редакції, вводити не планується.

Всі новини на тему бенефіціарів читайте за посиланням

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

 

Автор:
Русанова Анна
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Госрегулирование / Законы и подзаконные акты
Теги:
Отчетность , Законопроекты , Бенефициары

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 10

Новости по теме

Консультации по теме