Главная Все новости Налогообложение Общие положения

Внимание! Справочники налоговых льгот вновь обновлены (в связи с принятием Закона №540)

8 апреля налоговики обнародовали новые справочники налоговых льгот - №98/1 и №98/2 (по состоянию на 02.04.2020 г.)

Нагадаємо що лише тиждень тому, 1 квітня, ДПСУ оприлюднила нові довідники податкових пільг 97/1 та 97/2. Проте 2 квітня 2020 року набрав чинності Закон від 30.03.2020 р. №540-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».

Зокрема, Закон скасовує ПДВ для ввезення медичних товарів і звільняє бізнес від сплати земельного податку та податку на майно, орендної плати за земельні ділянки, що перебувають у державній та комунальній власності. Крім того, передбачено ряд преференцій і для юридичних осіб – платників податку на прибуток підприємств. Так, по ПДВ та по податку на прибуток введені окремі коди пільг.

 

З огляду на це, 8 квітня ДПСУ знову оновила довідники пільг (станом 02.04.2020 р.) - №98/1 та №98/2. 

Ознайомитись із довідниками можна на нашому порталі в розділі «Довідники»>>

 

У довідниках надано перелік пільг із податку на прибуток, плати за землю, ПДВ, акцизного податку, податку на нерухоме майно, місцевих податків та зборів, державного мита, а також початок та кінець дії пільг.

Нагадаємо, що до 10 лютого включно потрібно було востаннє подати Звіт про податкові пільги за 2019 рік. Тепер облік сум податкових пільг, отриманих суб’єктами господарювання, здійснюватиметься контролюючими органами на підставі інформації, наявної в поданих такими суб’єктами господарювання податкових деклараціях. 

Як тепер суб’єкт господарювання має звітувати про пільги з ПДВ - читайте тут.

Автор:
Волос Наталия
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Налогообложение / Общие положения
Теги:
Льготы , Справочник , COVID-19

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

Усі новини про COVID-19 для бухгалтера і кадровика

Читати

Комментарии: 5

Новости по теме

Консультации по теме