Главная Все новости Налогообложение НДФЛ

Из НКУ предлагают исключить «объединенные территориальные общины»

В ВРУ подан законопроект, которым предлагается привести положения налогового законодательства в соответствие с реформой административно-территориального устройства Украины

На сайті ВРУ зареєстровано законопроєкт №6151 "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо приведення у відповідність положень податкового законодавства у зв'язку із реформуванням адміністративно-територіального устрою". З текстом законопроекту можна ознайомитись за прямим посиланням.

Нагадаємо, що КМУ 12 червня 2020 р. прийнято розпорядження, якими визначено території територіальних громад та затверджено адміністративні центри громад 24 областей України, які покривають 100% території відповідних областей. 

Крім того, 17 вересня 2020 р. Законом №907-ІХ внесено зміни до кадрового складу для забезпечення виконання органами місцевого самоврядування власних і делегованих до БКУ і виключено зі структури бюджетної системи України такий суб’єкт як «об’єднані територіальні громади

У зв’язку з проведенням адміністративно-територіальної реформи і внесенням змін до структури бюджетної системи України зазначеним законопроєктом пропонується привести ПКУ у відповідність і виключити такий суб’єкт як об’єднані територіальні громади.

Відповідні зміни пропонується внести до статей 481219-157165170266268268-1287293 ПКУ.

У разі прийняття Закон набере чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

***

Читайте також:

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Автор:
Станислав Горбовцов
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Налогообложение / НДФЛ
Теги:
НДФЛ , Законопроекты , Филиал

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме