Главная Все новости Налогообложение НДС

Правительство обновило порядок регистрации НН и РК в ЕРНН

21 апреля на очередном заседании Правительство утвердило изменения в Порядок регистрации НН и РК в ЕРНН

21 квітня Уряд затвердив постанову "Про внесення змін до Порядку ведення Єдиного реєстру податкових накладних". Це виходить з порядку денного та трансляції засідання Уряду від 21.04.2021 року.

Цей документ передбачає зміни до Порядку ведення Єдиного реєстру податкових накладних. Зокрема, проєктом постанови передбачено:

  1. введення узагальненого порядку реєстрації ПН та РК у вихідний або святковий день, якщо граничні строки реєстрації ПН та РК припадають на ці дні. Нагадаємо, що в такому разі такий день вважається операційним днем.  Пов'язано це з появою з 23 травня нового окремого строку реєстрації зведених ПН (20 число наступного місяця за їх складанням). Але це формальність у вигляді приведення норм у відповідність до Закону;
  2. заміна поняття "електронний цифровий підпис" на "кваліфікований електронний підпис";
  3. заміна абревіатури "ДФС" на "ДПС".

Передбачається, що зміни наберуть чинності з дня їх опублікування. 

З текстом постанови №378 можна ознайомитися тут. Аналіз змін буде наведено в окремому аналітичному матеріалу.

***

Читайте також: З 23 квітня діє оновлений Порядок реєстрації ПН та РК в ЄРПН: що змінилося?

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Автор:
Русанова Анна
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Налогообложение / НДС
Теги:
НДС , Налоговая накладная

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 5

Новости по теме

Консультации по теме