Главная Все новости Налогообложение Налог на прибыль

Витрати на пошук персоналу належать до інших витрат платника податку

Чи включаються до витрат платника податку на прибуток підприємств витрати, пов’язані з пошуком персоналу (у т. ч. витрати на розміщення оголошення у газеті)?

Відповідно до пп. 14.1.27 ст. 14 ПКУ від 2 грудня 2010 року №2755-VI (зі змінами та доповненнями) витрати — сума будь-яких витрат платника податку у грошовій, матеріальній або нематеріальній формі, що здійснюються для провадження господарської діяльності платника податку, внаслідок яких відбувається зменшення економічних вигід у вигляді вибуття активів або збільшення зобов’язань, унаслідок чого відбувається зменшення власного капіталу (крім змін капіталу за рахунок його вилучення або розподілу власником). Витрати, які враховуються для визначення об’єкта оподаткування, визнаються на підставі первинних документів, що підтверджують здійснення платником податку витрат, обов’язковість ведення та зберігання яких передбачено правилами ведення бухгалтерського обліку, та інших документів, встановлених розділом II ПКУ (п. 138.2 ст. 138 ПКУ). Отже, витрачені платником податку кошти, пов’язані з пошуком персоналу (у т. ч. витрати на розміщення оголошення у газеті), підтверджені відповідними документами, враховуються у складі інших витрат платника податку згідно з пп. 138.12.1 ст. 138 ПКУ. Інші витрати визнаються витратами того звітного періоду, в якому вони були здійснені, згідно з правилами ведення бухгалтерського обліку (п. 138.5 ст. 138 ПКУ).

Рубрика:
Налогообложение / Налог на прибыль
Теги:
Убытки , Налог на прибыль , Учет

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме