Головна Усі новини Спрощена система Фізособи — підприємці на єдиному податку

Коли фізособам-«єдинникам» вперше подавати єдину звітність?

Оновлену звітність фізособи-«єдинники» 3 групи вперше подають за І квартал 2021 року, а «єдинники» 1-2 груп – за 2021 рік у 2022 році

В Головному управління ДПС в Івано-Франківській області повідомляють, що Міністерством фінансів України наказом від 09.12.2020 р. №752 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 19 червня 2015 року №578» викладено у нових редакціях форми:

Нові форми затверджено у зв’язку з введенням з 2021 року єдиної звітності з єдиного податку та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Змін у самій декларації практично немає, крім того, що запроваджено окремий Додаток 1 «Відомості про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску» для підприємців-платників єдиного податку 1-3 груп та Додаток 2 для підприємців-платників єдиного податку 4 групи.

Наказом №752 встановлено, що вищезазначена звітність вперше подається за податкові звітні періоди 2021 року. Зокрема, оновлену звітність платники єдиного податку 3 групи вперше подають за І квартал 2021 року, платники єдиного податку 1-2 груп – за 2021 рік у 2022 році.

Наказ №752 опубліковано у бюлетені «Офіційний вісник України» від 28.12.2020 і він набрав чинності з 01.01.2021.

***

Читайте також: З 2021 року фізособи-«єдинники» подаватимуть одну звітність з ЄП та ЄСВ: затверджено наказ

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело
ДПС у Івано-Франківській області
Рубрика:
Спрощена система / Фізособи — підприємці на єдиному податку
Теги:
Єдиний податок , Єдиний соціальний внесок , Підприємці , Декларація

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 8

Новини по темі

Консультації по темі