• Посилання скопійовано

Легалізація у Польщі — українці прагнуть залишитися у країні

Наші співвітчизники, які виїхали на заробітки до Польщі, повертатися на батьківщину не хочуть. Для цього вони готові пройти процедуру легалізації та залишитися в Європі назавжди.

1 січня Польща почала легалізовувати мігрантів, які живуть і працюють на території країни поза законом. Скористалися такою перевагою закону вже понад 600 українців.

Заявку на легалізацію свого перебування у Польщі найбільше подають українці — вони на першому місці, випереджаючи мешканців В’єтнаму.

Сьогодні Польща є однією з популярних країн для тих, хто працює без документів, — таких людей близько 50 тисяч.

Хочуть легально залишитися у країні в основному люди віком від 31 до 45 років — вони подали близько 950 заявок, від 18 до 30 років охочих виявилося майже 700 осіб, є і ті, хто подає заявки віком до 17 років. Таких охочих понад 100.

Закон говорить, що пройти процедуру легалізації можуть ті, хто живе у Польщі з тієї миті, як країна увійшла до Шенгенської зони.

Люди, які нелегально перебувають на території Польщі, пройшовши легалізацію, можуть отримати дозвіл на перебування у країні протягом двох років. Усі ці два роки вони можуть працювати неофіційно, також їм не доведеться надавати документи, що повідомляють про засоби на життя.

Заявку на легалізацію слід подати з 1 січня до 30 червня 2012 року до відділення Адміністрації з питань іноземців за місцем проживання.

 

Рубрика: Суспільство і життя/Суспільство, події

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Суспільство, події»