Головна Усі новини Суспільство і життя Суспільство, події

У Києві погіршується ситуація з COVID-19, можуть повернути жорсткий карантин

У Києві кожний четвертий заклад порушує правила карантину. В столиці погіршуєтьcя епідеміологічна ситуація і можуть повернути жорсткий карантин

У Києві кожний четвертий заклад порушує правила карантину. В столиці погіршуєтсья епідеміологічна ситуація і можуть повернути жосткий карантин.

Про це заявив мер міста Віталій Кличко на онлайн-брифінгу.

Правоохоронці перевіряють заклади на виконання карантинних правил. За останні кілька днів перевірили більше 430 закладів. В результаті було складено 107 адміністративних протоколів.

"А потім у нас люди питають, звідки така захворюваність коронавірусом?", - додав Кличко.

Крім того, через грубі порушення було прийнято рішення про закриття чотирьох нічних клубів у Києві. Як нагадав Кличко, було дозволено працювати після 22:00 тільки ресторанам та кінотеатрам, а не нічним клубам та розважальним закладам.

Як повідомив мер, за минулу добу заразились 118 людей. Четверо з них - медики. Всього в Києві 5990 підтверджених випадків захворювання на COVID-19, з них 2033 людей одужали.

Нагадаємо, в Україні фіксують новий рекорд по коронавірусу, за добу одужали 1 016 пацієнтів і 819 осіб заразилися.

Зазначимо, Міністерство охорони здоров'я оновило список країн "червоної зони".

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело
Київська міська рада
Рубрика:
Суспільство і життя / Суспільство, події
Теги:
Суспільство , COVID-19

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Усі новини про COVID-19 для бухгалтера і кадровика

Читати

Коментарі: 5

Новини по темі

Консультації по темі