Головна Усі новини Суспільство і життя Суспільство, події

У Києві адаптивний карантин можуть продовжувати до 2022 року

Адаптивний карантин у Києві можуть продовжувати ще півтора року – до 2022. Однак про запровадження жорсткого карантину на цю мить говорити не варто

Для завершення пандемії необхідно, щоб 80% населення перехворіло коронавірусом. Тому адаптивний карантин у Києві можуть продовжувати ще півтора року.

Про це РБК-Україна повідомив голова Держспоживслужби в місті Києві Олег Рубан.

«Можуть (продовжувати – ред.) і це не тільки в Києві, а в усьому світі. Епідемічно підтверджені дані, що кожен збудник, який сформувався у світі циркулює до свого нівелювання, тобто до знищення – 1,5 року. Обмежувальні заходи та заходи захисту можуть продовжувати весь цей період», – додав він.

За словами Рубана, для того, щоб завершилася пандемія має перехворіти на коронавірус 80% населення. Він також зазначив, що найближчим часом вакцини не передбачається.

«Ймовірність посилення карантину в Києві – у нас стабільно високі показники захворювання. З епідемічної точки зору дане захворювання буде тривати ще три сезони, як тривало і пандемічний грип – фактично до формування колективного імунітету на рівні 50-70%. Три сезони це півтора року», – заявив Рубан.

За його словами, через півтора року коронавірус буде також циркулювати в Україні, але населення буде переносити його як звичайну застуду.

«Відповідно до природи даного збудника, він ще триватиме півтора року. Це нормальне природне явище для нового пандемічного грипу... Він буде циркулювати поки не перейде до звичайного явища, який передається людиною до людини і виклики ГРВІ, просто застуда», – додав він.

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело
РБК-Україна
Рубрика:
Суспільство і життя / Суспільство, події
Теги:
Суспільство , COVID-19

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Усі новини про COVID-19 для бухгалтера і кадровика

Читати

Коментарі: 12

Новини по темі

Консультації по темі