Головна Усі новини Суспільство і життя Економіка

Уряд планує підтримати IT-індустрію на період війни

Міністр економіки наголосив, що планує вирішити питання бронювання спеціалістів, які мають особливу цінність для ІТ-компаній. Завдання влади – зберегти та підтримати сектор IT, як один з найбільш динамічних та перспективних
Уряд планує підтримати  IT-індустрію на період війни

Перша віце-прем’єр-міністр – Міністр економіки України Юлія Свириденко провела зустріч з представниками Асоціації ІТ Ukraine, під час якої обговорили низку питань функціонування галузі в умовах війни.

“В робочому порядку будемо допомагати вирішувати проблемні питання. Зокрема, щодо бронювання спеціалістів, які мають особливу цінність для підприємств. Наше завдання – зберегти та підтримати сектор IT, як один з найбільш динамічних та перспективних, що матиме величезне значення після нашої перемоги в процесі відбудови України”, – підкреслила Міністр економіки.

Вона зауважила, що держава зацікавлена в подальшому розвитку IT-сфери, яка, крім усього іншого, має величезний експортний потенціал. Так, після російського вторгнення українські IT-підприємства зберегли 95% обсягів контрактів, тобто успішно адаптувалися до надзвичайно складних умов. Ще 77% компаній отримали нових клієнтів під час війни. Результати роботи ІТ-галузі – $2 млрд за 1 квартал 2022 року. Це найвищий показник з експорту комп’ютерних послуг за всю історію ринку.

Більше того, IT-фахівці надають потужну підтримку обороні держави. 3% співробітників ІТ-компаній приєднались до ЗСУ, ще 9% – стали частиною всесвітнього кіберфронту проти агресора.

Щомісячно підприємства галузі сплачують 222 млн грн податків, чверть з них зробила це наперед, що принесло бюджету додаткові 165 млн грн.

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

А найбільша спільнота бухгалтерів в Україні – у нашій групі на Facebook

Джерело
Міністерство економіки України
Рубрика:
Суспільство і життя / Економіка
Теги:
Електронний документ , Суспільство , Мобілізація , Воєнний стан

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 0

Новини по темі