• Посилання скопійовано

Пошук кваліфікованих працівників – проблема №1 для 60% роботодавців, – Мінекономіки

Мінекономіки провело онлайн-опитування роботодавців щодо ринку праці в Україні та становища підприємств, в якому роботодавці поділилися думками щодо основних причин нестачі кваліфікованих робочих кадрів

Пошук кваліфікованих працівників – проблема №1 для 60% роботодавців, – Мінекономіки

Після повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну український ринок праці невідворотно змінюється та трансформується. Наскільки значними є зміни, чи повернувся ринок до довоєнного рівня та чи можна у даних змінах знайти потенціал для розвитку суспільства та співробітників?

Міністерство економіки України провело онлайн-опитування роботодавців щодо ринку праці в Україні та становища підприємств, в якому роботодавці поділилися думками щодо основних причин нестачі кваліфікованих робочих кадрів, а також очікуваннями щодо ситуації на ринку праці по завершенню війни.

Опитування роботодавців проводилося з метою визначення поточних та перспективних потреб підприємств у працівниках, затребуваних професіях та навичках задля проведення аналізу впливу повномасштабного вторгнення рф в Україну на ринок праці.

Пропонуємо ознайомитись з результатами опитування.

Результати опитування роботодавців щодо ситуації на ринку праці в Україні

Джерело: Міністерство економіки України

Рубрика: Суспільство і життя/Економіка

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Економіка»